اطلاعات درباره ما

تکنو تهویه کاران باسالهاتجربه درخشان خود در زمینه تاسیسات وتهویه مطبوع پکیج و شوفاژ، داکت اسپلیت،کولر گازی، فن کویل، هوا ساز، پرده هوا،یخچال صنعتی . توانسته اعتماد شما همشهریان عزیز به دست آورد اعتماد شما افتخار ماست. دستگاههایی که تا بحال درتعمیرگاه تخصصی تکنو تهویه کاران آمداند تعمیر و بررسی شده که به صورت تقریبی شامل218 مدل دستگاه مختلف میباشد

درباره تعمیرگاه مجازداکت اسپلیت، کولرگازی، وپکیج دیواری:

اگر به دنبال یک تعمیرکار داکت اسپیلت کولرگازی وپکیج دیواری هستید و یا می خواهید مرکزی را با قیمت مناسب برای تعمیردر تهران پیدا کنید و درقبال آن انتظار دارید کار شما با بهترین شکل و طبق استاندارد های جهانی انجام شود ما در این مرکز اقدام به تعمیرات پکیج دیواری،سرویس پکیج دیواری، داکت اسپیلت و سرویس داکت اسپیلت، نصب داکت اسپیلت، شارژ گاز داکت اسپیلت ،تعمیر کولرگازی، سرویس کولرگازی، به صورت تخصصی می کنیم و با قیمت پایین ایرادات دستگاه سرمایشی،گرمایشی، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع خواهیم کرد

تعمیر انواع پکیج دیواری، سرویس پکیج دیواری،اسیدشویی پکیج دیواری، تعمیرات داکت اسپیلت ، سرویس داکت اسپیلت ، شارژ گاز داکت اسپیلت و نصب داکت اسپیلت نیازمند تخصص و تجربه بسیار بالایی می باشد و ما با داشتن بیش از ۱۸ سال سابقه در زمینه عیب یابی یا تعمیرات و سرویس در تهران می توانیم بهترین انتخاب با قیمت بسیار مناسب و دادن گارانتی ۱۰۰ روزه برای خدمات برای شما عزیزان باشیم. ما با داشتن فنی کاران بسیار با تجربه و متخصص توانسته ایم همیشه در اولویت مشتریان خود قراربگیریم

ما در این مرکز با توجه به تعامل با تمامی برندها و شرکت‌های مطرح در زمینه تولید داکت اسپیلت ،کولرگازی وپکیج دیواری، سال‌هاست کار پشتیبانی و سرویس و تعمیرات، این وسیله ارزشمند را به عهده گرفته‌ایم و در تعمیر بهترین برندها تخصص بالایی داریم.ما با بهره گرفتن از متخصص‌ترین تعمیرکاران و برپا کردن دوره‌های آموزشی تخصصی منظم به بهترین نحوه ممکن دستگاه شما را تعمیر و آماده به‌ کار می‌نماییم؛ و خوشحالیم که می‌توانیم در تمامی طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز بهترین خدمات را به هم‌ وطنان عزیز ارائه دهیم.

About Company

داکت اسپلیت

سیستم داکت اسپیلت چیست ؟ سیستم داکت اسپیلت یا اسپلیت کانالی ، سیستم جدیدی می‌باشد که سرمایش خود را مشابه دستگاه های اسپیلت از یک بخش خارجی به نام کندانسور و یک بخش داخلی به نام هواساز تامین می‌نماید. دقیقا در تامین گرمایش از این طریق می‌باشد که هزینه برق مصرفی را در زمستان به شدت کاهش می‌دهد. برای گرمایش، آب گرم موتور خانه یا پکیج، وارد کوئل های آبگرم نصب شده در دستگاه می‌شود و با عبور همزمان هوا به وسیله فن هایی که از پشت آن تعبیه شده، هوای خروجی را گرم می‌نماید. در واقع عملکرد دستگاه در حالت گرمایش، مشابه دستگاه فن کویل می‌باشد

مهمترین شاخصه های ترموستات داکت اسپلیت چیست؟

ترموستات داکت اسپلیت مطابق با فناوری ها و اصول و استاندارد روز دنیا طراحی و به مرحله تولید می رسد. بدنه و ساختار اصلی این قطعه با متریال و مواد اولیه باکیفیت و مرغوب پوشش داده می شود. بر این اساس، ساختار دستگاه در برابر عوامل محیطی، فرآیندهای شیمیایی و نوسانات جوی از دوام و مقاومت لازم و کافی برخوردار می‌باشد.

طراحی ترموستات ها به گونه ای صورت گرفته که امکان استفاده از این دستگاه ها در فصول سرد و گرم سال، به راحتی میسر می شود. به همین جهت، ترموستات ها زمینه مناسب برای کنترل دمای سرمایش و گرمایش سیستم را فراهم می آورند.

برخورداری از سنسور تشخیص دمای محیط را می توان از مهم ترین مشخصات ترموستات داکت اسپلیت برشمرد. این سنسور در مواقع تشخیص رسیدن دمای محیط به میزان دلخواه و تنظیم شده، دستور به غیر فعال شدن سیستم سرمایش یا گرمایش داکت اسپلیت می دهد. در نتیجه این امر عملکرد دستگاه متوقف می گردد.

پس از کاهش یا افزایش دما از میزان مشخص شده، ترموستات سیستم بار دیگر فرمان فعال شدن بخش برودتی یا حرارتی سیستم را صادر می کند. در این شرایط، دستگاه تا رسیدن درجه دمای محیط به میزان تنظیم شده به عملکرد و فعالیت خود ادامه می دهد.

لازم به ذکر است که فرمان توقف عملکرد داکت اسپلیت به وسیله ترموستات، شامل خاموش و روشن شدن کلی دستگاه نمی شود. بلکه این قطعه با کاهش دور سرعت یا خاموش کردن فن دمنده هوا، این فرآیند را به انجام می‌رساند. با تغییر سرعت فن، دمای محیط متناسب با شرایط مورد نظر و دلخواه، ثابت و متعادل باقی می ماند.

همچنین، این مدل از تجهیزات کنترلی، توانایی اندازه گیری دما در محدود صفر الی 50 درجه سانتیگراد را دارند. مضاف بر این، 15 تا 35 درجه سانتیگراد، بازه تنظیم دمای ترموستات ها برآورد شده است. قابلیت کارکرد با جریان برق تکفاز، نصب و اجرای آسان، دوام و طول عمر بالا و مقاومت در برابر نوسانات الکتریکی، سایر مشخصات این قطعه را در بر می گیرد.

انواع ترموستات داکت اسپلیت: 

ترموستات دیجیتال:عملکردوکارکرداین مدل ازترموستات داکت اسپلیت به صورت دیجیتال برمبنای برد الکتریکی صورت میگیرد.برخورداری ازسنسورخارجی، قابلیت تغییر وضعیت سرمایش وگرمایش،مجهز به محافظ ضدیخ زدگی،قفل مخصوص ترموستات وتنظیم ومدیریت خودکارسرعت دورفن،از مهمترین ویژگی این مدل ترموستات میباشد.

ترموستات آنالوگ:کارکردوعملکردترموستات های آنالوگ بسیارساده و راحت صورت میگیرد.این محصولات ازقسمت پایین ترومناسب تری در مقایسه با مدل دیجیتالی برخوردار میباشند. عملکردترموستات آنالوگ برمبنای ولوم تعبیه شده بروی آن انجام میشود.برخورداری ازطول عمربالا،از مهمترین مشخصات این مدل میباشد

ترموستات هوشمند:ترموستات هوشمندی عنوان جدیدومدرن قابلیت متصل شدن به وای فای وکنترل ازطریق گوشی هوشمند از راه دور را دارد

About Company

کولر گازی

یک دستگاه تهویه مطبوع است که دوقابلیت دارد کولرهای گازی قابلیت سرد وگرم کردن هوا ومحیط را در همه فصل های سال دارد.یک کولرگازی تشکیل شده که اپراتور های که هوای گرم را جذب کرده وسپس به کمپرسور گازخنک کرده و به بیرون انتقال دهد. یکی از مهمترین مسایلی که قبل از خرید کولرگازی باید مورد توجه قرار گیرد شرایط کارکرد کولر گازی از لحاظ دمایی می باشد زیرا کولرهای گازی در خارج از محدوده ی دمایی کارکردشان کمپرسورشان خاموش شده و یا راندمانشان به شدت افت می کند

About Company

یخچال

به طور خاص، کمپرسور مارپیچی در امکانات بازسازی یخچال و فریزر، یخچال و فریزر، امکانات ذخیره سازی سبزی و میوه چشم انداز وسیع دارد. افزایش میزان بارگیری یخچال ها از 25 تا 100 درصد به 2.1-2.5 بار کاهش می یابد و مصرف ویژه سرد 4-4-1-4 بار کاهش می یابد.

About Company

کمپرسور

کمپرسورچیست؟

کمپرسور با مصرف انرژی الکتریکی، گاز مبرد را از اواپراتور مکش می کند و سپس آن را فشرده ساخته و وارد کندانسور می نماید. کمپرسورها قطعاتی هستند که با استفاده از فشرده کردن و کاهش حجم گاز، باعث افزایش فشار آن می‌ شوند. در کولرهای گازی، نقش اصلی را همین کمپرسورها بازی می‌ کنند و از لحاظ ساختاری کاملا مشابه کمپرسور یخچال‌ ها هستند. کمپرسور ها با توجه به ظرفیت و اقلیم و نوع دستگاه دارای انواع مختلفی هستند که در کولر گازی به طور معمول عبارتند از :

  • کمپرسور پیستونی (Reciprocating)
  • کمپرسور روتاری (Rotary)
  • کمپرسور اسکرال (Scroll)

 

کمپرسوراسکرول یاحلزونی | ScrollCompressor

کمپرسور اسکرول که به اون مارپیچی هم گفته میشه نوع دیگری از کمپرسورهای مورد استفاده در کولر های گازی است که معمولاً در ظرفیت های بالا مورد استفاده قرار میگیرد. مکانیزم داخلی این کمپرسور ها از دو قطعه حلزونی شکل تشکیل شده که قطعه بالایی ثابت و قطعه پایینی متحرک می باشد و حرکت حلزونی متحرک باعث فشرده شدن گاز بین این دو قطعه شده و فشار لازم را در خروجی ایجاد می نماید. طراحی پوسته کناری این کمپرسور به‌ گونه‌ ای است که به ‌طور کامل محفظه را آب‌ بندی میکند تا فشرده‌ سازی گاز بدون وجود هیچ‌ گونه نشتی صورت گیرد و فرآیند فشرده‌ سازی کامل گاز ،بدون هیچ‌ گونه مشکلی انجام شود.
از مهمترین مزایای این کمپرسور ها راندمان بالا ، صدای کم و طول عمر زیاد ان می باشد اما قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر کمپرسورها دارند.از کمپرسورهای اسکرول بیشتر برای طراحی سیستم یخچال، سردخانه، کولرهای گازی، اسپلیت، داکت اسپلیت و چیلرهای مدولار استفاده میشود. کولرهای گازی با موتور اسکرول بیشتر در مناطق حاره ای جنوب و فلات مرکزی ایران مورد استفاده قرار می گیرند. این کولرها برای فضاهای بزرگ

کمپرسور روتاری (دوار):

این کمپرسور لقب‌های بازاری دیگری در بین فروشندگان به عنوان مثال موتور موشکی، موتور دراز، موتور خوشه‌ای دارد.

در این نوع کمپرسور با گردش ۳۶۰ درجه‌ای تیغه‌ها عمل مکش و کمپرس مبرد انجام می‌گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می‌شود، در اثر چرخش تیغه‌ها و برخورد پره‌ها با گاز آن را با فشار به سوی لوله‌های خروجی هدایت می‌کند. کمپرسورهای روتاری نسبت به کمپرسورهای پیستونی مصرف برق کمتری داشته و صدای حاصل از کارکرد آنها نیز کمتر است و در مجموع راندمان بالاتری نسبت به کمپرسورهای پیستونی دارند.

کمپرسورپیستونی؟یکی از قدیمی ترین سیستم های خنک کننده است که در کولرها مورد استفاده قرار می گیرد. قطعه اصلی این کمپرسور پیستون  سیلندر است. در واقع عملکرد این کمپرسور پیستونی شبیه سیلندر خودرو است به این صورت که با هر بار رفت و برگشت پیستون، مقداری از گاز مبرد که در محفظه کمپرسور وجود دارد را به داخل سیلندر می برد و در داخل سیستم با فشار هدایت می شود. این کمپرسورها با ظرفیت های 18000 تا 36000 در کولرگازی ها به کار می روند که بیشتر به دلیل تولید سرمای بهتر در مناطق گرم و نواحی جنوب مورد استفاده قرار میگیرد. عیب خاصی که می‌توان برای این نوع کولر گازی نام برد، صدای بالای آن است. کولر گازی که کمپرسور پیستونی داشته باشد صدای زیادی تولید می‌کند و گاهی ممکن است این صدا اذیت کننده نیز باشد. البته سرویس کردن آن به طور دوره ای، از صدای آن می‌کاهد.

روش تست کمپرسور کولر گازی

کمپرسور به سه روش قابل تست کردن است 

روش اول: تست سیم‌پیچ

روش دوم: تست صدا (hammering)

روش سوم: تست کارکرد یا فشار کمپرسور

به طور کلی از بین رفتن عایق های موتور کمپرسور باعث اتصال و قطع سیم های موتور می شود که در نتیجه سبب سوختن کمپرسور کولرگازی می شود.طول عمر سیم های لاکی موتور به درجه حرارت کارکرد موتور بستگی دارد به طوری که با بالا رفتن دمای کمپرسور و این دما می تواند برای مدت طولانی باقی بماند. این حالت ممکن است در یکی از حالت های زیر پدید آید:
دلیل سوختگی کمپرسور در کولرگازی
–    معیوب بودن فن.
–    کثیف بودن کندانسور
–    ولتاژ نامناسب
–    نا مرغوب بودن و یا مناسب نبودن سیم های لاکی موتور
–    کم شدن مبرد
–    اشکال در سیم پیچ راه انداز یا کمکی

روش های تست صدای کمپرسور..

تست صدای کمپرسور هرچند به نظرشایدساده باشد ولی این کاربسیار تخصصی است وبه هیچ عنوان اگر توسط افراد حرفهایوتعمیرکارمجرب انجام نشود اصلا قابل اطمینان نمیتواندباشد.

1-بهتراست در روش تست کمپرسورکولرگازی تست صدای کمپرسورکولرگازی پس از بررسی اتصال بدنه وکانکتورها انجام شود

2-درصورتی که اتصال بدنه وجود داشته باشد ویا وکانکتورها به هم راه بدهندتست صدا بی فایده میباشد چون کمپرسور سوخته است

3-اما دلیل تست صدای کمپرسور این است که ما اوسلامت روتور وسیم پیچ اطمینان پیدا کنیم

4-برای تست صداباید ابتدا کابل استارت را از ترمینال کمپرسورجدا کنیم وسپس کمپرسور رابه برق مستقیم  راه انداز کولر روشن کنیم

5-دراین حالت اگرکمپرسور روشن نمیشود که هیچ مشخص میشود که کمپرسور  کولرگازی سوخته است و تنها راه فقط تعویض کمپرسور میباشد

6-اکرکمپرسور به راه افتاد ولی صدایی غیر طبیعی داشت که کمی کار میکند بعد از کارمیکند وبرای کار از جریان برق زیادی استفاده میکند نشانه خرابی روتور است که در این حالت هم کمپرسور باید کاملن تعویض شود زیرا روتور را نمیتوان تعمیرکرد

About Company

پکیج

خدمات تکنوتهویه کاران برای سرویس وتعمیرات انواع پکیج،

راه اندازی ونصب انواع پکیج با برندهای مختلف 

عیب یابی، رفع خطا ،تعمیرقطعات وتعمیربرد پکیج

اسیدشویی،جرم گیری ورسوب زدایی انواع پکیج

تعمیر ونصب پکیج های دیواری وپکیج زمینی

لوله کشی و تعویض تمام قطعات پکیج

تعمیر انواع پکیج ایرانی وخارجی

تنظیم باد منبع انواع پکیج

سرویس کامل انواع پکیج

پکیج ایران رادیاتورچیست؟ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 اشاره نمود.

این نوع پکیج دیواری ایران رادیاتور در انواع تک مبدل و دو مبدل تولید می شود و هر کدام بر اساس ظرفیت، نوع، راندمان سوخت مصرفی، فشار آب مورد نیاز و . . . دارای مدل های متنوعی می باشند.پکیج های مدل ECO - K - ES - E - M - L - LR  پکیج های دو مبدل هستند و سری مدل های BM جز مدل های تک مبدل ایران رادیاتور محسوب میشوند. که در هر کدام از این دو مدل سری FF فن دار و سری CF بدون فن می باشد.

سرويس پکیج ایران رادیاتور:

شما می توانید با سرویس های به موقع دستگاه پکیج ایران رادیاتور توسط نمایندگی تکنوتهویه کاران ایران رادیاتور بر عمر دستگاه خود بیفرایید، ولی به هر حال هر دستگاه با توجه به رسیدگی بازهم در اثر گذشت زمان با مشکلاتی روبرو می شود.برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور باید توسط تعمیر کار رسوب زدایی بشود و بعد سرویس کردن پلوت و هواگیری دستگاه پکیج و چکاپ کردن دستگاه و در اخر شعله ی دستگاه را چک کردن و شست و شوی کامل و تنظیمات و در انتها عیب یابی کردن دستگاه پکیج است. برای سرویس پکیج خود تکنو تهویه کاران را با اطمينان به شما توصیه میکنیم 

آموزش صفر اسیدشویی، رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور 

پکیج دیواری ایران رادیاتور نیزمانند سایر پکیج های موجود در بازار پس از مدتی استفاده نیاز به رسوب گیری و یا همان اسید شویی دارد .برای اسید شویی پکیج ایران رادیاتور باید از دیسکیلر ۳۷٪ مورد تایید شرکت استفاده نمود چرا که اسید قوی تر به مبدل پکیج ایران رادیاتور آسیب وارد می کند .

بدین صورت عمل میکنیم که دستگاه را خاموش میکنیم فشار بار دستگاه را تخلیه کرده مبدل  را از دستگاه خارج کرده توسط دیسکیلر شستشو داده و سپس دوباره مبدل را در جای خود قرار میدهیم و دستگاه را راه اندازی میکنیم.

چرا فن پکیج ایران رادیاتور به طور یکسره کار میکند 

بعضی وقت ها برای شما پیش می آید که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمیشود و یکسره کار کرده و پکیج ایران رادیاتور شروع به دادن خطا میکند زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج ایران رادیاتور به خوبی تخلیه نمیکند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که بایدتعمیر شود.

پکیج بوش چیست؟پکیج بوش از نظر کیفیت و کارایی در بین سایر پکیج‌های موجود در بازار حرف اول را می‌زند. در دهه‌های اخیر کمپانی بوش مدل‌های متنوعی از محصولات خود را روانه‌ بازار کرده است. از مطرح‌ترین پکیج‌های بوش می‌توان به مدل‌های کلاسیک سیلور، یورواسمارت، یورولاین، یورو میکس، کامفورت اشاره کرد.

در صورت بروز نقض و اختلال در قسمت‌های مختلف این دسته از پکیج‌ها کدهای بر روی صفحه‌ مانیتور پکیج ظاهر می‌شود،که هر کدی به کاربرنشان میدهد معنی نقصی که واردشده است علتش  چیست  که میتواند خود فرد آن را عیب یابی ودرست کند ویا اینکه برای تعمیرپکیج  اقدام کنیدویا شرکت تکنوتهویه کارانتماس بگیرید. 

تعمیروسرویس پکیج گلدیران؟

پکیج گلدیران به مهارت وتجربه ی بالای تعمیرکار نیازدارد.که خطاهای این پکیج به چند شکل استبرخی افراد در هنگام وجود مشکل خودشان به دفترچه ی راهنمای سرویس پکیج گلدیران مراجعه کردهو خود اقدام به تعمیر میکنند عده ای هم تعمیرات پکیج خود را به دست افراد نا وارد می سپارندکه این افراد با تعویض قطعات بی کیفیت مشکل پکیج را چند برابر میکنند

اما شما امکان این را دارید که اگر کوچک ترین مشکلی برای سرویس پکیج گلدیران تان پیش امد با نیرو های ما در مرکز تعمیروسرویس پکیج گلدیراندر میان بزارید تا به طور کامل مشکلاتتان را برطرف کنند

راه اندازی پکیج گلدیران؟

راه اندازی دستگاه پکیج گلدیران در نهایت آسانی کار پیچیده ای هم می تواند باشد  که حتی مشتری خود آن را راه اندازی کند. در زمان راه اندازی دستگاه قطعاتی همچون پمپ توسط سرویسکار شرکت تکنوتهویه مورد بررسی قرار می گیرد چرا که به علت ناخالصی موجود در آب به پمپ پکیج آسیب وارد می نماید مراحل بعدی بدین صورت انجام می شود که ابتدا دستگاه را به برق متصل کرده سپس فشار دستگاه را توسط شیر پرکن  بالابرده مانومتر که بر روی دستگاه قرار دارد را بین ۱تا۲ تنظیم نمایید و بعد از آن پکیج گلدیران را روشن نموده و با توجه به فصل آن را در حالت تابستان و زمستان تنظیم نمایید.

رفع ارور E1در پکیج گلدیران چیست؟

این ارور مربوط به قسمت گاز دستگاه و تنظیمات شیر برقی گاز و حسگر شعله بوده که باید بازدید شود. اولین مرحله چک کردن گاز ورودی ساختمان بوده که ببینید گاز دارید یا نه.

مرحله دوم باید توسط تعمیرکارچک گردد که مربوط به تنظیمات شعله می باشد و باید توسط گیج فشار شعله های ماکزیمم و مینیمم چک گردد.

مرحله سوم چک کردن حسگر شعله بوده که در برخی موارد خوب عمل نکرده که قابل تعمیر نبوده و باید تعویض شود.

رفع آب ریزش پکیج گلدیران چیست؟

سیستم پکیج به گونه ای است که در آن اتصالات توسط اورینگ ها و واشرها و خار ها به یکدیگر متصل می شوند. این واشرها و اورینگ ها یه علت قرار گرفتن در حرارت های بالا خراب شده و از حالت اولیه خود خارج می گردند. معمولا تعمیرکاران شرکت تکنوتهویه کاران به هنگام اسید شویی پکیج گلدیران تمامی واشرها و اورینگ ها را تعویض می کنند و به همین راحتی پکیج گلدیران آب بندی شده و رفع نشتی می گردد

                 

پکیج آریستون چیست؟ آریستون شرکتی ایتالیایی است که محصولات آن در ایران برای شما در دسترس است. آریستون با بیش از 80 سال سابقه در زمینه تولیدات محصولات با کیفیت توانسته نامی درخشان در دنیا برای خود ایجاد کند و همواره مورد علاقه افراد بسیار زیادی باشد.پکیج‌های عرضه شده توسط شرکت آریستون در ایران شامل مدل‌های GENUS X، HSX، ALTEAS X، CARES X، CLAS X می شود که در حجم‌های مصرفی 22000، 24000، 30000 و 35000 در بازار موجو هستند.محصولات آریستون با تکنولوژی بسیار بالا و با استفاده از عایق‌های آکوستیک تولید می‌شوند که صدای بسیار کمی تولید می‌کنند. یکی از ویژگی پکیج‌های آریستون می‌توان به صفحه نمایش لمسی با کیفیت بالا اشاره کرد که این محصول را بسیار خاص و ویژه می‌کند. درصورت نیاز برای تعمیرپکیچ اریستون شمامیتواند با شماره گیری شرکت تکنوتهویه کاران درکمترین زمان و مناسب ترین قیمت مشکل پکیج شما بررسی ورفع میشود

.

پکیج بوتان چیست؟شرکت صنعتی بوتان در سال 1332 شمسی ( 1953 میلادی) با مدیریت محمود خلیلی در ایران تاسیس شد. گروه صنعتی بوتان در زمینه تولید و توزیع سیستم های گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد و در تمام نقاط ایران دارای نمایندگی های فعال جهت ارائه خدمت به هموطنان ایرانی می باشد. پکیج دیواری این شرکت شامل مدل ورونا، پارما، پرلاپرو، پرلا، اپتیما، کالداونزیا، بنسرپرو و روما تولید و در بازار موجود می باشد. پکیج دیواری بوتان در ظرفیت 22000 کیلو کالری ، 24000 کیلوکالری ، 28000 کیلو کالری ، 32000 کیلو کالری جهت استفاده در منازل مسکونی، اداره ها، مدارس ارائه می گردد. پکیج دیواری بوتان مدل کالداونزیا تک مبدل و بقیه مدل های موجود در بازار دو مبدله می باشد. پکیج های مدل RS بوتان بدون فن و مدل RSI فن دار هستند. از ویژگی های این نوع پکیج می توان به بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت اشاره نمود. برای خروج دود و گازهای حاصل از احتراق دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود. قطعات بکار رفته در پکیج دیواری بوتان از برندهای معتبر ایتالیایی و طبق استاندارهای ملی و بین المللی تولید می شوند. درصورتی که پکیج شما دچار مشکل شده است وبه تعمیرپکیچ بوتان نیاز داشتید میتوانید با اعتماد به شرکت تکنوتهویه کاران درکمترین زمان و مناسب ترین قیمت مشکل شمارو برطرف کنیم

انواع مدل پکیج بوتان نام‌ببرید؟

پکیج بوتان مدل Verona

2. پکیج بوتان مدل Perla pro

3. پکیج بوتان مدل Optima

4. پکیج بوتان مدل Calda venizia

5. پکیج بوتان مدل Benessere pro

6. پکیج بوتان مدل Parma

7. پکیج بوتان مدل Nuova acqua

8. پکیج بوتان مدلCV 424

نشتی آب در پکیج بوتان؟نشتی آب یکی از مشکلاتی است که در بعضی از پکیج ها به وجود می آید و علت آن خرابی و یا سوراخ بودن قسمتی از پکیج است. در صورتی که با این مشکل رو به رو شده اید می توانید برای تعمیر پکیج بوتان لوله هارا بررسی کنید گاهی قسمت ارتباطی لوله ها با یک دیگر دچار نشتی شده است، که می توانید آن را محکم کنید. گاهی با همین کار ساده مشکل حل خواهد شد. در برخی از مواقع هم احتمال سوراخی مخزن پکیج وجود دارد که با رو به رو شدن با این مشکل می توانید آن را با  تعمیر کار ماهر شرکت تکنوتهویه کاران در میان بگذارید.

فن پکیج یکسره کار میکند؟علت چیست؟

تعمیرات پکیج بوتان، بعضی اوقات برای شما پیش آمده  که بعد از بستن شیر آب و یا اتومات کردن پکیج در فصل سرما فن پکیج خاموش نمی شود و یکسره کار کرده و پکیج بوتان شروع به دادن خطا میکند، زمانی که این خطا رخ میدهد به احتمال زیاد سیستم تهویه یا همان فن پکیج بوتان به خوبی تخلیه نمی کند و یا کثیف شده است بعد از چک کردن کامل فن و همچنین سنسور فن نوبت به برد پکیج می رسد که باید تعمیر گردد.

تعمیر پکیج بوتان مدل روما؟تعمیرات پکیج بوتان، یکی از بهترین مدل های پکیج بوتان مدل روما می باشد که در آن از برد مجهز به صفحه دیجیتال استفاده شده است که به راحتی می توان آن را عیب یابی نمود. برای تعمیر پکیج بوتان با شرکت تکنوتهویه تماس گرفته وتا درسریع ترین زمان تعمیرکار به محل شما اعزام می گردد.

عیب یابی پکیج بوتان مدل بیتا؟توجه به مدل های بسیار پکیج بوتان می خواهیم در مورده عیب یابی پکیج بوتان مدل بیتا بپردازیم. این مدل از پکیج ضعف های بسیاری دارد که از جمله آن می توان به پرشر فن و فلومتر آن اشاره نمود و همچنین برد این پکیج به ارت بسیار حساس بوده و درست عمل نمی کند. معمولا فلومتر و پرشر فن این پکیج با مشکل رو به رو می شود که باید تعویض گردد.

پکیج ایساتیس چیست؟.پکیج دیواری ایساتیس کارایی بالایی در انتشار گرمای محیط دارد و توانسته رضایت و توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کند و یکی از بهترین برند پکیج ایرانی در میان صدها برند ایرانی باشد.

ظرفیت پکیج دیواری ایساتیس بین ۲۲ هزار تا ۳۶ هزار کیلوکالری می‌باشد. از مزایای پکیج دیواری ایساتیس نصب رایگان و راحت و گارانتی دو ساله آن است.این محصول تحت لیسانس ایتالیا، با قطعاتی ایتالیایی توسط گروه صنعتی ایساتیس تولید و عرضه می گردد. برای تعمیرپکیچ ایساتیس  شرکت تکنوتهویه کاران بهترین ومجرب ترین نیروهای رادراختیار شمامیگذارد

علت روشن نشدن پکیج ایساتیس؟یکی دیگر مشکلات رایج پکیج دیواری، روشن نشدن آنها به دلیل های مختلف است. یکی از این دلیل هاگرفتگی لوله ها توسط هوا یا رسوب است. علاوه بر این ممکن است به دلیل تنظیم نبودن فشار پکیج، دستگاه امکان روشن شدن را نداشته باشد. ایراد در شمعک و مشعل پکیج و یا گرم شدن بیش از حد آن از دیگر عوامل روشن نشدن آن می باشد. به طور کلی می توان اینگونه گفت که دلیلی که سبب خاموش شدن دستگاه می شوند از روشن شدن آن نیز جلوگیری می کنند.

      

پکیج لورچ چیست؟انواع پکیج حرارتی یکی از بهترین های بازار بوده است. این برند کار خود را از سال 1357 آغاز کرده و تا به امروز همواره یکی از برندهای موفق در زمینه ساخت انواع تجهیزات حرارتی ساختمان بوده است. این پکیج های دیواری مجهز به سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ هستند و علاوه بر آن مزایای متعدد دیگری نیز دارند که مهمترین آنها عبارتند از: مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیکی، سیستم جرقه زن خودکار اتمسفریک، تخلیه ایمن گاز، سیستم عیب یابی الکترونیکی، سیستم حفاظت از شعله، کارکرد مطلوب در فشارهای کم یا زیاد آب، دارای سیستم ضد نوسان دمای آب گرم، بای پس و هواگیری خودکاروغیره می باشد لورچ پکیج‌های خود را با نام‌ها آرتا، آدنا، آرتمن، هرما، هیرو و آریان در بازار عرضه کرده است که شما می‌توانید مدل‌های 24000، 28000 و 30000. شرکت لورچ تمامی پکیج‌های خود را فن دار تولید کرده است.پکیج‌های لورچ در مدل‌های هیرو، آرتمن، آریان، آدنا. دومبدله ودیجیتال میباشند فقط مدل آرا تک مبدل میباشد. در صورتی که به تعمیرپکیچ لورچ نیاز دارید میتوانید به شرکت تکنوتهویه کاران تماس بگیرید تادرکمترین زمان وبهترین خدمات مشکل دستگاه شما رفع شود 

افت فشار در پکیچ لورچ؟یکی از ایرادات رایج در پکیج دیواری افت فشار است. بسیار ممکن است عدد پایین را در پکیج خود مشاهده کنید که نشان از افت فشار است. به طور معمول پکیج دیواری باید عدد 1.5 را نمایش بدهد. اگر از این عدد پایین تر باشد باید این مورد را درست کنید. اگر فشار پکیج زیر 1 است پکیج شما نمی تواند درست کار کند. نشتی آب از سیستم، خراب شدن سوپاپ اطمینان فشار و یا هواگیری رادیاتورها همگی می توانند منجر به افت فشار سیستم شوند. ابتدا سیستم را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آب از هیچ قسمتی از آن چکه نمی کند. اگر پکیج نشتی دارد فوراً با یک تعمیرکار تماس بگیرید، شرکت تکنوتهویه کاران آماده انجام تمام خدمات پکیج میباشد 

پکیج ویزمن چیست؟ویزمن یکی از معتبرترین پکیج هادربین ایرانی هاست تعمیرپکیج ویزمن توسط نمایندگی اصلی وتعمیرات پکیج ویزمن جهت عیب یابی ورفع مشکل برای شما مشتریان عزیزمیباشد.اگرشما ازپکیج ویزمن استفاده میکنید اگرنیاز به سرویس وتعمیر دارد میتوانید با همکاران ماتماس بگیرید

نشت آب از پکیج ویزمن:نشت کردن آب از پکیج می‌تواند دلیل زیادی داشته باشد مانند:سوراخ شدن مبدل های حرارتی،پاره شدن لوله وانتقالات درون دستگاه،ویاخراب شدن شیر تخلیه دستگاه میباشد.متخصصین ما پکیج ویزمن شما را بررسی میکنندتابتواند راه حل مفید وکار آمدی برای شما ارائه دهند.

 WIESSMANN

پکیج فرولی چیست؟پکیج فرولی یکی ازمعتبرترین پکیج ها دربین مردم ایران میباشد.سرویس وتعمیرپکیج فرولی تهران جهت عیب یابی ورفع مشکل برای شما مشتریان عزیز میباشد

گرم نشدن آب پکیج فرولی؟گرم شدن پکیج فرولی بیش تردر فصل زمستان وخصوصا برای آن دسته از افرادی که دوطبقه سوم به بالا زندگی می‌کنند با مشکل گرم نشدن آب پکیج فرولی مواجه میشوند شما می‌توانید با متخصصین ماتماس بگیرید.برای تعمیروسرویس پکیج فرولی .

تعمیرپکیج مرکوری چیست؟مرکوری  یکی از پرفروش ترین پکیج‌ها در ایران است وقتی که شما نیاز به تعمیروسرویس پکیج مرکوری دارید.این امر رابه دست تعمیرکاران باتجربه وآموزش دیده ما بسپارید.تاعیب یابی وتعمیرپکیج مرکوری را به طورحرفه ای انجام دهند.این پکیج دارای میزان صدای بسیار کم میباشد نوسانات دمای آب در آن محسوس نمی‌باشد ویکی دیگراز ویژگی های آن اشغال کردن فضای کم ازمنزل،نسبت به آبگرمکن وشوفاژ خانه میباشد.ویژگی آن دادا بودن سیستم ضدیخ زدگی ،عیب یاب هوشمند،الکترونيکی، سیستم کنترل هوشمند مدارگرمایش  وابگرم مصرفی، ضدگریپاژ پمپ وگرفتگی دودکش

 مرکوری 24MD (دو مبدل فن دار ظرفیت 24000)

پکیج مرکوری 24CB (چگالشی فن دار 24000)

پکیج مرکوری 24FT (تک مبدل فن دار 24000)

پکیج مگاترم مگا 24 (تک مبدل فن دار 24000)

پکیج مرکوری 28 (تک مبدل فن دار 28000)

پکیج مرکوری 32 (تک مبدل فن دار 32000)

پکیج مرکوری XL (تک مبدل فن دار 36 کیلو وات)

پکیج مرکوری HD (دو مبدل فن دار 40 کیلو وات)

پکیج‌های مدل مگا 24، مرکوری XL و مرکوری HD دارای قابلیت استفاده از ترموستات اتاقی سیم دار و بی سیم هستند. دستگاه‌های تک مبدل دارای یک مبدل گرمایشی دو منظوره بایوترمیک می‌باشند و مدل‌های دو مبدل دارای مبدل اصلی مونوترمیک و مبدل ثانویه صفحه ای می‌باشند.

 Mercury

پکیج باکسی چیست؟پکیج باکسی سالهاست به عنوان یک برندمعروف درمیان مردم شناخته شده است.این پکیج ساخت کشورایتالیا ازبهترین برندها موجود دربازار میباشد.که به صورت تک مبدل و دو مبدل تولید می‌شود.راه اندازی ونصب پکیج باکسی  با درنظرگرفتن استاندارهای بسیار مهم بایدتوسط متخصصين حرفه ای که دراین زمینه تجربه دارند.انجام گیرد.که حدود۲۰تا۲۵قطعه درپکیج باکسی به کار رفته است .که درتعمیر پکیج باکسی باید این قطعات بررسی شوند.

ترموستات حد درپکیج باکسی چه وظیفه ای دارد؟

ترموستات حدپکیج باکسی وظیفه کنترل کردن دمای مبدل را به عهده دارد.دمای مبدل نباید از85درجه بیشترشود ترموستات های حد دما در85درجه و105درجه نسبت به مدل دستگاه مونتاژ میشود.درصورت بالا رفتن دما مبدل کارکردپکیج را قطع میکندبالا رفتن دما درمبدل اصلی درپکیج به وسیله ترموستات حد به برد کنترل پکیج فرمان قطع مدار را می‌دهد.تکنو تهویه کاران تعمیر پکیج باکسی،سرویس پکیج باکسی رابه صورت حرفه ای درتهران به عهده دارند.با فاکتورومهراصلی  گارانتی 6ماهه وقطعات اورجینال تعمیرپکیج باکسی رادرمحل شماعزیزان انجام میدهیم.

 

پکیج آلزان چیست؟پکیج آلزان یک موتورخانه کامل وتمام اتوماتیک است وقادربه ابگرم وسیستم گرمایش بافشارخیلی کم شبکه ی آب شهری نیزکارمیکند پکیچ آلزان به علت کوچک بودن ابعاد آن در آشپزخانه ها یاهرجای دیگر قابل نصب میباشد.این نوع پکیج بدون مشعل ودرصورت نداشتن گازشهری می‌توان ازطریق نصب مشعل گازوئیل از آن استفاده کرد

عیب یابی پکیج آلزان چه زمانی انجام میشود؟عیب یابی پکیج زمانی انجام میشود که پکیج شما با مشکلات روبه رواست که توانایی درست کار کردن را نداشته باشد مشکلاتی ازقبیل:روشن نشدن پکیج،روشن شدن پکیج به صورت انفجاری، نشتی آب ازپکیج،درست گرم نشدن .که برای برطرف کردن این نوع مشکلات تعمیرو عیب یابی پکیچ آلزان  میتوانید  باشرکت تکنوتهویه کاران تماس بگیرید تابهترین تعمیرکاران را دراختیارشما بگذارد

نصب تعمیروسرویس پکیچ آلزان؟پس ازخریدکردن این نوع پکیج آن راباید به نحوه درست نصب کنید.درصورتی که درست نصب نشودبامشکلات روبه رومیشوید وباید تعمیر پکیج دیواری برای آن انجام شودبهترین کاراین است که،نصب پکیج رابه تعمیرکاران پکیج آلزان بسپارید.چون بعدازنصب پکیج هرچند وقت یکبار باید آن راسرویس کنیدسرویس آن شامل:بررسی شیراب،لوله گاز،دودکش ،رسوب زدایی وهوایی میباشد .برای تعمیروسرویس پکیج آلزان میتوانید بانمایندگی تعمیروسرویس تکنوتهویه کاران تماس بگیرید و از خدمات بی نظیرمابهره مندشوید.

     آلزان

رسوب گرفتن پکیج چیست؟یکی از مراحل سرویس پکیج توجه به رسوب زدایی دستگاه می باشد. زمانی دستگاه شما رسوب می گیرد که ترکیباتی نظیرکلسیم و منیزیم در جداره مبدل های پکیج رسوب کند. این رسوب مثل یک  عایق حرارتی عمل می کند و باعث می شود که راندمان دستگاه کم شود و در نتیجه دستگاه مجبور می شود در دمای بالاتری کار کند تا راندمان خود را بالاتر ببرد در نتیجه خود این عمل باعث می شود دستگاه رسوب بیشتری به خود بگیرد و عملکردش بسیار پایین بیاید. اگر متوجه شدید دستگاه شما دمای مطلوب را ندارد و  مدار گرمایشی دستگاه به کندی گرم می شود  و همچنین فشار آبگرم کم شده و یک صدایی شبیه به نویز و یا خرخر از دستگاه به گوش می رسد این نشانه ها معنی این هستند که پکیج شما باید رسوب زدایی شود.

هواگیری پکیج چگونه انجام میشود؟

 در هواگیری پکیج دیواری، باید ابتدا پکیج را در حالت زمستانی قرار داده و دمای بخش شوفاژ را به حد مطلوب رساند. پس از داغ شدن نسبی شوفاژها و رسیدن دمای پکیج به نقطه مورد نظر، باید با شناخت دقیق و احتیاط کامل از طریق پیچ تنظیم فشار شوفاژها، عملیات هواگیری را انجام داد.

معمولاً به همراه هوا مقداری آب داغ به بیرون پاشیده و در نهایت پس از تخلیه هوا، فرآیند هواگیری اتمام خواهد یافت. در نهایت باید خاطر نشان کرد که عملیات هواگیری مستلزم تجربه کافی است و انجام آن بدون دانش و شناخت کافی پیشنهاد نمی‌شود.شرکت تکنوتهویه کاران آماده انجام تمام خدمات پکیج میباشد با ما در تماس باشید

 

تعمیرگاه تکنوتهویه کاران تعمیرپکیج در غرب تهران.تعمیرپکیج در شرق تهران.تعمیرپکیج درجنوب تهران.تعمیرپکیج درشمال تهران   توسط   تعمیرکار حرفه ای پکیج وسرویس کارحرفه ای پکیج انجام میشود

                                   02188175276

                                   02144724873

About Company
تعمیرات تخصصی فن

ما یکی از پیشروترین شرکت های خدمات در زمینه گرمایش و سرمایش هستیم

تعمیرات کولر گازی

عیب یابی تخصصی و تعمیر و سرویس و شارژ گاز کولر گازی به همراه نشت یابی سیستم به صورت اصولی