داکت اسپلیت

                 

سیستم اسپلیت چیست؟سیستم داکت اسپیلت یا اسپلیت کانالی سیستم جديدي میباشد که سرمایش خود را مشابه دستگاه های اسپیلت از یک بخش خارجی به نام کندانسور و یک بخش داخلی به نام هواساز تامین می‌نماید تامین سرمایش با دستگاه داکت اسپلیت کاملا به کمک انرژی برق می‌باشد ولی برخلاف دستگاه های اسپلیت گرمایش از طریق انرژی برق نمی‌باشد انرژی گرمایی مورد نیاز خود را از طریق لوله های آب گرم پکیج یا موتورخانه مرکزی تامین می‌نماید و جه تمایز وبرگ برنده سیستم داکت اسپیلت نسبت به اسپلیت دقیقا در تامین گرمایش از این طریق می‌باشد که هزینه برق مصرفی در زمستان به شدت کاهش میابد.برای گرمایش آب گرم موتورخانه یا پکیج وارد گویل های ابگرم نصب شده در دستگاه می‌شود و با عبور همزمان هوا به وسیله فن هایی که از پشت آن تعبیه شده است هوای خروجی را گرم می‌نماید ودر واقع عملکرد دستگاه در حالت مشابه دستگاه فن کویل می‌باشد .

تعمیر داکت اسپلیت با گارانتی 90 روزه تعویض قطعات

تعمیرات داکت اسپلیت؟در واقع به اسپلیت های خانگی معروف می‌باشد که اولین سیستم تهویه مطبوع در دنیاست که بسیاری برای تهویه هوا از آن استفاده می کنند که این دستگاه از یک هواساز، و یک کندانسور، تشکیل شده وتوسط مجموعه ای از لوله‌های مسی بهم متصل شدند.

 

 

برندهای تحت پوشش تکنوتهویه کاران؟

برندهای داکت اسپلیت که توسط شرکت تکنوتهویه کاران پشتیبانی خدمات دارند شامل:داکت اسپلیت گودمن،داکت اسپلیت ال جی،داکت اسپلیت ریم،داکت اسپلیت سامسونگ،داکت اسپلیت لنوکس،داکت اسپلیت دایکین،داکت اسپلیت کولکس،داکت اسپلیت ریم،داکت اسپلیت تراست،داکت اسپلیت میتسوبیشی،داکت اسپلیت هیوندای،داکت اسپلیت رود ،…

مصرف برق داکت اسپلیت چقدراست؟ مولتی اسپلیت های جدید تماما اینورتر دار هستند و مصرف برق شان از مدل های معمولی بسیار پایین تر است به عنوان مثال مصرف برق مولتی اینورتر دایکین در ظرفیت ۳۰۰۰۰btu/h(چهارپنل داخلی)درحالت سرمایشKW/h ۲/۲ میباشد که این‌ میزان مصرف  در حالت بار کامل کمپرسور بدست آمده (چهار پنل داخلی همزمان)که در حالت استفاده ی نرمال ازاین مقدار نیز پایین تر می آيد 

نحوه سیستم تنظیم سرمایش داکت اسپلیت سرمایش داکت اسپلیت به واسطه کمپرسور موجود در یونیت خارجی و گاز مبرد تامین می‌شود که در فصل بهار و تابستان فعال می‌شود.

به صورت کلی قبل از شروع تنظیم سرمایش داکت اسپلیت باید سرویس داکت اسپلیت را انجام دهید.
برای سرویس داکت اسپلیت باید ابتدا فیلترهای داکت اسپلیت را تمیز کرده و یا تعویض کنید.
رادیاتورهای داکت اسپلیت را با استفاده از شیشه پاک کن و دستمال تمیز، پاک کنید.و …در مرحله بعدی تنظیم سرمایش باید گاز مبرد داکت اسپلیت را بررسی کنید و در صورت لزوم شارژ گاز داکت اسپلیت را انجام دهید.
سپس کمپرسور را بررسی کنید و آن را به صورت جدا گانه راه اندازی کنید تا مطمئن شوید که کمپرسور به درستی کار می‌کند.

در این مرحله از تنظیم سرمایش کولر گازی تمام پنجره، در، پرده و … را ببندید تا از هیچ روزنه ای باد داکت اسپلیت شما خارج نشود و تنظیمات سرمایشی را انجام دهید.سپس برای تنظیم سرمایش داکت اسپلیت دکمه cool روی ترموستات داکت اسپلیت را فعال می‌کنید و دمای ترموستات داکت اسپلیت را طبق دمای دلخواه خود تنظیم می‌کنید، بهترین دما برای منازل 26 الی 24 درجه می‌باشد.

در مرحله آخر تنظیم سرمایش داکت اسپلیت آن را روشن کرده و از باد خنک آن لذت ببرید.

 

عفداکت اسپلست چیست
 

 تنظیم گرمایش داکت اسپلیت چیست؟ چه مراحلی دارد.

1- شست و شو و نظافت یونیت داخلی و خارجی:

با شروع فصل سرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد.
برای این کار می بایست دریچه بازدید داکت اسپلیت را باز نمایید و با جدا کردن آن از دستگاه اقدام شستشوی کامل آن نمایید.
سپس به سراغ یونیت خارجی بروید، اگر توجه کنید قسمت پشت یونیت خارجی دارای شبکه ای با فین‌های شبیه رادیاتور اتومبیل وجود دارد که می توانید توسط آب و مواد شوینده، طوری که  آب به  موتور فن دستگاه نفوذ نکند این قسمت را شستشو دهید.

عده ای تصور می کنند که اگر در اول فصل بهار برای استفاده از حالت سرمایش داکت اسپیلت را سرویس کرده اند دیگر در اول پاییز هنگام استفاده از حالت گرمایش نیاز به سرویس دستگاه نیست در حالی که باید در ابتدای هر دو فصل به سرویس و شستشوی داکت اسپیلت ها پرداخته شود.با سرویس دوره ای دستگاه از عیب های کوچک دستگاه قبل از آنکه برای شما دردسر ساز شوند آگاه می شوید.

2- باز کردن شیرهای ورودی و خروجی آبگرم داکت اسپلیت:

در صورتی که گرمایش ساختمان توسط موتورخانه مرکزی می باشد حتماً شیر فلکه های ورودی و خروجی آب گرم متصل به کویل آبگرم دستگاه را باز کنید.و اگر گرمایش واحد به صورت مجزا و توسط پکیج می باشد، می توانید با روشن کردن قسمت گرمایش پکیج این مرحله را انجام دهید، البته اگر نیاز است که حوله خشک کن های واحد در زمستان فعال باشند می توانید پکیج را همچنان روی حالت گرمایش نگه داریم .

3-  تغییر حالت (mode) دستگاه از روی کنترلر یا ترموستات:

در این مرحله از روی کنترلر دستگاه وضعیت دستگاه را روی حالت HOT قرار دهید و دمای دلخواه را بین ۱۸ تا ۲۵ درجه تنظیم نمایید، لازم به ذکر است که خاموش و روشن کردن کمپرسور بر اساس دمای محیط  انجام می شود، یعنی اگر هوا گرم نباشد و مثلا دمای محیط حدود ۲۳ درجه باشد و شما دمای دلخواه را روی ۲۵ درجه تنظیم نمایید، دستگاه شما در این حالت باد گرم میزند.برای همین در ابتدای کار دما را روی ۱۸ درجه تنظیم نمایید و بعد از گذشت کمی از کارکرد دستگاه اگر هوای محیط سرد شده بود دما را بالاتر و روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.

با توجه به مدل ریموت کنترل داکت اسپیلت شما تنظیم دما متفاوت میشود شما می توانید با رفتن به قسمت تنظیمات دما دمای دلخواه منزلتان را در هر فصلی تنظیم کنید همان گونه که پیشنهاد شد از دما 18 در جه شروع به افزایش دما کنید تا به دما مطلوب برسید به این نکته توجه ویژه کنید مه دما تنظیم شده از سمت شما دما قطع و پایان کار فن و هوا ساز داکت اسپیلت می باشد

4- قدم آخر شامل 2 نکته می باشد که در حین استفاده آنها رعایت کنید:

نکته اول: حتما به جای گیری یونیت یا همان اپراتور اصلی که خارج از محل سکونت قرار دارد توجه فرمایید که ورودی ( مکنده هوا که پشت یونیت می شود ) و خروجی هوا ( دمنده هوا که جلو یونیت ) می شود به اندازه کافی باز باشد که در چرخش هوا مشکلی پیش نیاید
نکته دوم: بسیار مهم است که خروجی داکت اسپیلت ها در اتاق های مختلف گرفتگی یا بسته بودن ایجاد نشد باشد ، حداکثر 50 در صد خروجی داکت اسپیلت ها باید بسته باشد .علت این کار ایجاد جریان کافی هوا در کویل و اواپراتورو جلوگیری از یخ زدگی می باشد، مخصوصا در داکت اسپلیت هایی که کویل آب گرم دقیقا کنار اواپراتور است 

نوع گاز داکت اسپلیت؟

داکت اسپلیت معمولی با گاز R-22

نسل های قدیمی داکت اسپلیت ها با گاز فریون R-22 شارژ گاز می شوند و اغلب مختص داکت اسپلیت های پر مصرف می باشند. معمولا این داکت اسپلیت ها از پیچیدگی کمی برخوردارند .چون با قطعات الکترونیکی کمتری راه اندازی میشوند.

داکت اسپلیت معمولی با گاز R-410

این نوع داکت اسپلیت ها که با گاز R-410 شارژ گاز میشوند. نسبت به نسل قدیمی خود به علت فرمولاسیون آن در جهت حفظ لایه اوزون بیشتر از این نوع گاز استفاده می شود. این نوع داکت اسپلیت ها به علت نوع گاز آن از سرما دهی بالاو خوبی برخوردارند و همچنین سعی شده در ساختار آن مصرف برق نیز تا حد زیادی در این داکت اسپلیت ها حدودا ۱۰٪ کاهش پیدا کند.

داکت اسپلیت چگونه کار می‌کند؟

داکت اسپیلت ها نوعی سیستم های گرمایشی سرمایشی هستند که می توان گفت عملکردی شبیه کولرهای گازی یا اسپیلت دارند. البته فرق داکت اسپیلت ها با کولرهای گازی در این است

که در ساختار آن به جای اینکه پنل دیواری داخل ساختمان استفاده شود، از نوعی اواپراتور یا همان یونیت درون سقف استفاده می شود. در ابتدا هوا درون این یونیت داخلی فیلتر می شود و بعد از

این که دمای آن به اندازه کافی گرم تر یا سردتر شد، از طریق کانال های مختلف به تمام قسمت های محیط هدایت می شود. به این ترتیب می توان گفت که تا حدودی عملکرد داکت اسپیلت شبیه کولر گازی یا اسپیلت است که باعث می شود دمای همه قسمت های محیط به یک اندازه گرم یا خنک شود.

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپلیت در تهران تکنوتهویه کاران

تعمیرفن داکت اسپلیت؟

شروع فصل گرما و یا سرما بعد از روشن نمودن داکت اسپلیت متوجه صداهای آزار دهنده از داخل داکت اسپلیت می شوید فورا دستگاه را خاموش کرده و با شرکت تکنوتهویه کاران تماس بگیرید.معمولا فن های داخل داکت اسپلیت بعد از گذشت زمان نیاز به سرویس و یا تعمیر داشته و حتی در بعضی از موارد باید تعویض گردد که این کار در تخصص تعمیرکاران شرکت تکنوتهوتکنوتهویه کاران بوده پس با ما تماس بگیرید و سغارش خود را ثبت کنید.

کنتاکتور داکت اسپلیت؟قطعه ای از داکت اسپلیت که وظیفه کنترل جریان برق را دارد و در صورت نوسان برق با مشکل مواجه می گردد .معمولا انواع برند های مختلفی دارد که این شرکت از برند هیوندای اصلی استفاده نموده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است متاسفانه نمونه های تقلبی در بازار به وفور یافت می گردد،برای حل مشکل دستگاه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیرکارحرفه ای داکت اسپلیت؟تعمیرکاران داکت اسپلیت که در شرکت تکنو تهویه مشغول به کار هستند سالیانه آموزش های جدید برای داکت  اسپلیت های به روز را گذرانده و همچنین دارای مدرک فنی و از سابقه کار طولانی برخوردار هستند و از آنجا که داکت اسپلیت دستگاهی بسیار گران قیمت می باشد لذا برای تعمیر دستگاه از تعمیرکاران حرفه ای شرکت تکنوتهویه کاران بهره ببرید تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

علت سروصدا در داکت اسپلیت چیست؟

بسته به نوع صدا در یونیت داخلی (اواپراتور) داکت اسپلیت و یونیت خارجی (کندانسور) داکت اسپلیت،  سر و صدای تولیدی متفاوت می باشد. در بسیاری از موارد صدای تولید شده در یونیت داخلی داکت اسپلیت می باشد که دلیل آن بالانس نبودن فن بلوورداکت اسپلیت، لقی الکتروموتورداکت اسپلیت، محکم نبودن قاب دستگاه داکت اسپلیت، خرابی الکتروموتور فن داکت اسپلیت، لرزش بسیار زیاد داکت اسپلیت و موارد این چنین می باشد.که در صورت امکان در محل مشتری مشکل برطرف میگردد ولی در صورت نیاز به تعمیر فن به تعمیرگاه اعزام میگردد.سریعا داکت اسپلیت خود را خاموش کرده و با شرکت تکنوتهویه کاران تماس بگیرید.

علت خرابی کمپرسور داکت اسپلیت چیست؟

تنظیم نبودن مقدار گاز فریون در سیکل داکت اسپلیت این بدان معنی است که مقدار مبرد در سیکل تبرید کم بوده و این باعث می شود گاز فریون برگشتی به کندانسورسرمای مورد نیاز را ندارد و همین امر باعث داغ شدن بیش از حد کمپرسور و خرابی آن میگردد.

استاندارد نبودن لوله کشی رفت و برگشت داکت اسپلیت. متراژ لوله رفت و برگشت، ظرفیت دستگاه داکت اسپلیت، قطر لوله مسی رفت و برگشت داکت اسپلیت و میزان شارژ گاز مازاد باید به طور درست محاسبه شود. نصب و اجرا بگونه ای باشد که روغن در سیکل رفت و برگشت نماند و از تراپ در هرپنج متر لوله کشی داکت اسپلیت استفاده شود. این امر باعث شده تا دستگاه داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب و استاندارد کار کرده و بر روی کمپرسور داکت اسپلیت فشار بیش از حد وارد نشود.

نوسانات برق دلیل اصلی خرابی کمپرسور داکت اسپلیت می باشد. با کم و زیاد شدن ولتاژ برق، آمپر مصرفی داکت اسپلیت زیاد و کم میشود که این امر نیز باعث خرابی سیم پیچ کمپرسور داکت اسپلیت میشود.

خرابی کنتاکتور داکت اسپلیت باعث میشود ولتاژ به موقع و به طور همزمان وارد کمپرسور داکت اسپلیت نشود. معمولا پلاتین ها خراب میشوند یا بوبین کنتاکتور دچار مشکل میشوند.خرابی خازن در داکت اسپلیت باعث میشود تا استارت کمپرسور داکت اسپلیت انجام نشود و قسمت استارت سیم پیچ نتواند ولتاژ را دریافت کند. در این زمان است که کمپرسور شروع به آمپر کشیدن می کند و اورلود عمل کرده و بعد از مدتی اورلود مجدد فعال می شود و این امر باعث فشار آمدن بیش از حد به کمپرسور داکت اسپلیت شده و به مرور زمان کمپرسور میسوزد.

قطعات یدکی داکت اسپلیت؟

در تعمیر داکت اسپیلت باید بدانید چه نوع قطعه استفاده می شود، زیرا اگر اصلی نباشد بعد از مدتی دستگاه دچار خرابی می‌شود وهزینه زیادی باید برای تعمیر آن پرداخت شود، اما تیم تکنوتهویه کاران همیشه وهمجا از مواد اصلی و اورجینال استفاده می‌کند 

تعویض کمپرسور داکت اسپلیت چیست؟

قطعه ای در داکت اسپلیت که وظیفه تولید برودت را بر عهده دارد. از آنجاییکه اکثر داکت اسپلیت ها دارای ظرفیت های مختلفی می باشند کمپرسور ها نیز با توجه به ظرفیت دستگاه متفاوت بوده. کمپرسور داکت اسپلیت از لحاظ ساختاری نیز به ۳ دسته: روتاری ، پیستونی، اسکرال تقسیم می شود. کمپرسورهای روتاری تا ظرفیت ۲۴۰۰۰BTU فقط قابل استفاده بوده و در ظرفیت های بالاتر از مدل پیستونی و اسکرال استفاده می گردد. سرما دهی کمپرسورهای پیستونی و اسکرال بسیار بالا بوده و همچنین مصرف برق بالایی نیز دارند. در حال حاضر در ایران فقط کمپرسور های اسکرال با برند کوپلند و دارای هویت بوده و مدل پیستونی بسیار کمیاب و تعمیر شده و با برند بریستول به بازار عرضه می گردد.برای تعویض کمپرسورهای داکت اسپلیت باید دقت کنید که قطعه اصلی و اورجینال را تهیه کنید تا بعد ها با مشکل رو به رو نشوید.

دلیل پریدن فیوز زمان روشن کردن داکت اسپلیت چیست؟

یکی از دلایل رایج در داکت اسپلیت ها، پریدن فیوز هنگام روشن کردن دستگاه میباشد. هرگونه آمپر کشیدن زیادی دستگاه باعث پریدن فیوز در داکت اسپلیت می گردد. اتصالی برق در داکت اسپلیت، گیرپاچ بودن کمپرسور داکت اسپلیت، سوختگی سیم پیچ داکت اسپلیت و موارد مشابه، دلایلی هستند که فیوز دستگاه داکت اسپلیت شما به محض روشن شدن میپرد.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت؟

هزینه تعمیر دستگاه داکت اسپلیت مناسب با نوع مشکل دستگاه وگاهی اوقات دستگاه نیاز دارد قطعه ای تعویض شود حساب شود ،در بعضی موارد دستگاه نیاز به شارژگاز دارد  که اون باعث افزایش قیمت هزینه تعمیر داکت اسپلیت می‌شود، زمانیکه که مشتری درخواست تعمیر کار کند ،نیروی مورد نظر به بازدید دستگاه داکت اسپلیت می‌رود وهزینه حدودی را به مشتری اعلام میکند، در صورت توافق شروع به تعمیرات داکت اسپلیت می‌کند وبعد از انجام کار تحویل مشتری می‌دهد. 

تعمیر یا تعویض ترموستات داکت اسپلیت؟

ترموستات تمام فرمان ها و دستورات لازم را به داکت اسپلیت می دهد.تنظیم دور فن، تنظیم دمای قابل قبول ،خاموش روشن نمودن داکت اسپلیت توسط ترموستات داکت اسپلیت انجام می شود ممکن است که این قطعه با مشکل مواجه گردد،و دکمه ها به خوبی عمل نمی کند، داکت اسپلیت اتومات نمی کند و یکسره کار می کند، صفحه دیجیتال ترموستات کم رنگ شده و دیده نمی شود در این گونه مواقع باید ترموستات تعمیر و یا تعویض گردد زیرا در غیر اینصورت آسیب های زیادی را به داکت اسپلیت و به خصوص کمپرسور وارد می نماید.شرکت تکنوتهویه کاران تمامی مهارت های لازم را در خصوص تعمیر وتعویض داکت اسپلیت را دارد.کافیست با ما تماس بگیرید تادرکمترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما رفع شود. 

شستشوی وسرویس داکت اسپلیت 

سرویس و شستشوی داکت اسپلیت بسیار مهم می باشد.چون در بازدهی دستگاه بسیار موثر می باشد ،این شستشو در حقیقت باید توسط تعمیرکار انجام گیرد تا به صورت صحیح انجام گیرد به طور کلی شستشو و سرویس داکت اسپلیت باید به صورت دوره ای انجام گیرد متاسفانه مشتریان با بی توجهی با این نکته در تابستان هم هزینه های بسیار بالایی قبوض برق را متحمل شده و همچنین آسیب های زیادی را در اثر کارکرد طولانی که به داکت اسپیلت وارد می شود را به وجود می آورد.

⬅️شستشوی فیلتر هوای داکت اسپلیت 

یکی از اقداماتی که در سرویس و نگهداری داکت اسپلیت انجام می شود، شست و شوی قیلتر هوای آن است. که این کار هر سه ماه یکبار باید انجام شود. همان طور که گفتیم شست و شوی داکت اسپلیت لازم است چرا که به مرور زمان فیلتر آن دچار گرد و غبار می شود.

در شست و شوی داکت اسپلیت پنل داخلی داکت اسپلیت و پنل خارجی آن توسط متخصص و سرویسکار داکت اسپلیت از گرد و خاک پاک می شوند.

⬅️بررسی میزان گاز داکت اسپلیت/شارژگاز

یکی دیگر از کارهایی که لازم است در سرویس و نگهداری داکت اسپلیت انجام شود، بررسی میزان گاز مبرد آن است. شسیت و شو و بادگیری کندانسور و اوپراتور را نیز نباید از قلم انداخت. در صورتی که داکت اسپلیت دارای کویل گرم است و برای فصول گرم سال از آن استفاده می کنید، لازم است شیرهای آب گرم باز شوند. اگر لین شیرها نیاز به هواگیری داشته باشند باید هواگیری شوند.

شارژ گاز داکت اسپلیت معمولاً با گاز R22 انجام خواهد شد. ولی در داکت اسپلیت های جدید گاز R410A نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع گاز دوستدار محیط ‌زیست نیز هست. سرویس‌کاران تکنو تهویه کاران با تخصص و دانش کافی تمام امور مربوط به شارژ گاز داکت اسپلیت را به‌صورت تخصصی و حرفه و با تضمین تعمیر انجام خواهند داد

⬅️تعمیرفوری داکت اسپلیت در تهران

تعمیر فوری داکت اسپلیت توسط تیم حرفه ای تکنو تهویه کاران به راحتی امکان پذیر است. چرا که ما بهترین تعمیرکاران را از سراسر تهران گرد هم آورده ایم. سرویسکاران ما در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی هستند. محدوده خدمات ما در حوره داکت اسپلیت به شرح زیر است :

✅تعمیر داکت اسپلیت شمال تهران✅

✅تعمیر داکت اسپیلت غرب تهران✅

✅تعمیر داکت اسپیلت جنوب تهران✅

در هر کجای تهران که هستید برای تعمیر، سرویس و نگهداری داکت اسپلیت با ما تماس بگیرید.

 

خرابی های داکت اسپلیت 

داکت اسپیلت ها هم مانند بقیه سیستم های سرمایشی نیز دارای خرابی های متنوعی  می باشد که تعمیرکار مربوطه باید به کل سیستم داکت اسپلیت مسلط بوده تا بتواند خرابی را مشخص کند. به طور کلی خرابی های که در داکت اسپیلت به وجود می آید۱ همگی از سرویس نشدن داکت اسپیلت به مدت طولانی می باشد، مورد بعدی شارژ گاز کافی برای داکت اسپیلت است که خود باعث استارت و اتومات به موقع کمپرسور داکت اسپلیت شده و عمر داکت اسپیلت نیز افزایش پیدا می کند، خرابی بعدی ایرادات نصب داکت اسپیلت می باشد. توجه کنید که باید داکت اسپلیت را به گونه ای نصب شود که قسمت اصلی  و مهم درین آن درست جایگذاری گردد زیرا بعد ها قابل اصلاح نبوده 

مراحل انجام خدمات در شرکت تکنوتهویه کاران 

تلفن تماس تعمیر داکت اسپلیت

●|تماس و ثبت سفارش●

از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

بررسی مشکل داکت اسپلیت

●|بررسی مشکل دستگاه●

مشکل پیش آمده برای دستگاه خود را برای کارشناسان ما شرح دهید تا بهترین تکنسین برای شما اعزام گردد

اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت

●|هماهنگی زمان اعزام کارشناس●

زمان اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت با شما هماهنگ میشود تا در کمترین زمان ممکن در آدرس شما حضور داشته باشند

اعزام تعمیر کار داکت اسپلیت

●|اعزام کارشناس مجرب●

کارشناسان ما به جهت عیب یابی و برآورد هزینه و تعمیر دستگاه در آدرس شما حاضر میشوند

تکنوتهویه کاران

02188175276

02188175271

تعمیر داکت اسپلیت 

09129643661